Foukni a máš perlivou vodu! Sodastream představuje kosmickou novinku
1.4.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Perlivá voda připravená fouknutím. Sodastream uvádí kosmickou novinku

Úspěšný výrobce domácí sycené vody přichází na trh s horkou novinkou, jež nemá ve světe obdoby. Sodastream představil první cestovní láhev, která dokáže připravit perlivou vodu pouhým fouknutím. Na její výrobě se podílel známý americký astronaut Scott Kelly.

Zástupci vybraných médií se v pondělí sešli v prostorách pražské Štefánikovy hvězdárny, aby se jako první mohli podívat na nejnovější produkt firmy Sodastream. Izraelský výrobce domácí sycené vody, který před několika lety přišel i na tuzemský trh a zlákal stovky tisíc zákazníků, představil kosmickou novinku.

Proč kosmickou? Pochází přímo z vesmíru! Zbrusu nová SodaStreamME láhev, která tentokrát není určena pouze na doma, ale také na cesty, dokáže prakticky nemožné. Plyn CO2 ze vzduchu v ní totiž změní klasickou vodu na „perlivku“. Stačí fouknout. S nápadem i následnou realizací přišel americký astronaut kapitán Scott Kelly.

Pokud vás unikátní produkt zaujal, máme pro vás další zajímavou zprávu. Tento technologický zázrak vás vyjde na pouhých 599 korun, což je doporučená maloobchodní cena. A to včetně speciálního dárku v podobě nočního chrápajícího adaptéru, který vám přes noc přichystá první lahev čerstvé perlivé vody.

Jenže.. víte, jaké je dnes datum? 🙂

Nechali jste se nachytat! Výrobce sice pár kousků „kosmických“ cestovních lahví skutečně vyrobil, neumí však nic víc, než vás pobavit originálním aprílovým žertíkem. Žádný zázračný adaptér ani cestu, jak si zdarma připravovat perlivou vodu z nadbytečného CO2 ve vydechovaném vzduchu, lidstvo zatím nenašlo.

Ale nebojte, ostatní produkty, jež Sodastream nabízí na webových stránkách i v obchodních řetězcích po celé naší republice, jsou reálné. Pokud už jeden z výrobníků perlivé vody máte, můžete si připravit čerstvou perlivou vodu přímo doma. A není k tomu zapotřebí žádný nadbytečný CO2 z vydechovaného vzduchu, nýbrž CO2 plyn v nejvyšší možné čisté potravinářské kvalitě s trojnásobnou kontrolou nezávadnosti.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Sodastream

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,