Peelingy Dermacol Aroma Ritual
29.3.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Nastartujte po zimě svou pokožku s Dermacol peelingy (+ SOUTĚŽ)

Naše kůže potřebuje po zimě, kdy ji atakovaly prudké změny teplot i vysušený vzduch, pořádný detox. Jak na něj? Jednoduše. Stačí své pokožce dopřát peeling, kterých je na kosmetickém trhu spousta. Ty z Dermacol navíc ještě krásně voní.

Odumřelé buňky a zrohovatělé vrstvy pokožky, to vše je třeba odstranit, aby kůže mohla „dýchat“ a přijímat nejen sluneční paprsky, ale především hydratační a výživné látky, díky kterým bude opět jemná a hebká. Povolejte proto do akce účinného pomocníka, který už netrpělivě čeká na svou šanci – peeling.

K nejmodernějším a zároveň nejoblíbenějším patří cukrový peeling. Přestože cukru se většina žen během jarního detoxu důsledně vyhýbá, na kůži mají jeho krystalky doslova blahodárné účinky. Navíc, na rozdíl od klasických peelingů nemusíte po jeho použití pracně odstraňovat zrníčka z vlastního těla ani vany. Krystalky cukru se při masáži vodou navlhčené kůže rozpustí samy a nezpůsobí tak její nežádoucí podráždění. Díky tomu je tento způsob peelingu vhodný i pro citlivou pokožku. Pravidelné používání cukrového peelingu kůži nejen zjemní a šetrně zbaví odumřelých vrstev, ale zároveň ji krásně prokrví, což přispívá i k prevenci celulitidy.

Zvolte voňavou metodu

O magické schopnosti vůně propojit se s našimi emocemi a tou částí mozku, která „zálohuje“ vzpomínky, se toho už napsalo hodně. Takže pokud jste si slíbila, že se o své tělo budete starat pravidelně, lepší než „voňavá metoda“ snad ani neexistuje. Drží se jí i značka Dermacol, jejíž produktová řada tělové kosmetiky Aroma Ritual patří k nejprodávanějším. Právě cukrový peeling z této řady vycizelovali v brněnské továrně tak, že se krystalky cukru při kontaktu s vodou postupně změní na jemnou pěnu, která po opláchnutí zanechá kůži krásně hebkou. Jako bonus přidal Dermacol čtyři vůně, které změní rutinu na oblíbený rituál.

Na jaře je skvělá sladká vůně vodního melounu, která osvěží a povzbudí mysl. Energizující účinek má i kofein v peelingu s aroma irské kávy. Ta podporuje mikrocirkulaci v pokožce a dodává buňkám energii. Pro fanynky „hřejivých“ receptur je ideální volbou peeling s jablkem a skořicí, který zbavuje pocitu chladu a únavy. Jen tak relaxovat je pak nejlepší s vůní kombinující hrozny a limetku.

Vyhrajte jednu ze dvou vůní v naší soutěži. O vodní meloun si můžete zahrát níže, o hrozny s limetkou zas na našem Instagramu.

Soutěžní otázka:

Proč je dobré pravidelně peeling používat? 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „PEELING“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!

Peelingy Dermacol Aroma Ritual

Soutěžit můžete do 7. 4. 2019

Připravila Redakce PraKultura ve spolupráci s Dermacol

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: