Milan Peroutka jako blonďák
16.3.2019
Kategorie: Celebrity

A je to venku! Milan Peroutka prozradil, proč se obarvil na blond

Poslední dobou vidíme zpěváka a herce Milana Peroutku s blonďatou hřívou. Mnozí zvědavci se ptali, zda se nechal obarvit kvůli nějaké lákavé roli, nebo chtěl prostě změnu. A protože takových dotazů bylo opravdu hodně, mladý umělec konečně přiznal, co ho k nové image vedlo.

Do blond šel Milan Peroutka už v druhé polovině loňského roku. Trvalo to ale jen chvíli a už měl zpátky svou přirozenou, hnědou barvu. A teď je z něj opět blonďák. „Stal jsem se tváří nové řady #blondabsolu, kterou značka Kérastase právě uvedla i k nám do Čech. Na zahajovacím večírku se probíralo téma změny. Čas od času ji chceme a potřebujeme udělat každej z nás. Barva na vlasy je změnou evidentní na první pohled a já měl z nabídky takovýho brouka v hlavě, že jsem si to prostě chtěl aspoň jedinkrát v životě zkusit,“ uvedl na pravou míru na svých sociálních sítích.

Byť si na plavovlasého zpěváka nemůžou mnozí ještě příliš zvyknout, on nápadné změny image nelituje. Ba právě naopak. „Jen je s tim hodně práce, což každej blonďatej follower potvrdí,“ okomentoval Milan, který už coby blonďák natočil svůj nový videoklip k písni Spolu / Sami, jež nazpíval s moderátorskou kolegyní z Óčka Nikolou Čechovou alias Shopaholic Nicol.

Chcete vidět naši blonďatou tvář naživo? Naplánujte si cestu do pražského Divadla Hybernia, kde Milan hraje už pár posledních představení muzikálu Iago, nebo do Divadla Kalich na tamějšího Krysaře. Pakliže před divadelním zážitkem upřednostňujete ten hudební, vydejte se na některé z vystoupení turné Sebastiana, kde je Milan se svou kapelou Perutě hostem.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat