Honza Říčař alias CANN
9.2.2019
Kategorie: Hudba

Bylo to nejnáročnější natáčení, prozrazuje CANN o svém novém klipu

Videoklip k novinkové písni s názvem Řekni mi se mladému zpěvákovi Honzovi Říčařovi, který si v uměleckém světě neřekne jinak než CANN, opravdu povedl. Hlavní roli v něm hraje nádherná zasněžená příroda ve slovenských Tatrách. 

Dříve zpíval v kapele Memphis, teď těší fanoušky vlastní tvorbou. Po písních Pro jednu na FB, Ke dnu či Jizvy nyní přichází na řadu song s názvem Řekni mi. Ten kromě toho, že je opět rytmický a jeho text opět vychází ze života, se může chlubit opravdu skvělým videoklipem. Vznik ale nebyl vůbec jednoduchý, ba právě naopak. „Tohle bylo pro celý team zatím nejnáročnější natáčení,“ napsal na YouTube Honza Říčař alias CANN.

Zpěvák a jeho „gang“ točili novinku v krásné přírodě, konkrétně u sousedů v Tatrách. „Vybrali jsme top lokace, kam se dá ale obtížně dostat. Za mě se podařilo udělat neskutečný výsledek. Největší zásluhu na tom má Rallife Tomáš. Při natáčení si chvílema sáhnul na dno a místo relaxu potom doma několik dní vkuse stříhal klip. Díky brácho!“ prozradil sympatický interpret.

Honza Říčař alias CANN

Honza Říčař alias CANN

Klip k písni Řekni mi je dalším krokem k prvním z koncertů, na nichž zazní všechny Říčarovy zásadní songy. Chcete si i vy vychutnat pecky svého oblíbence naživo? Zapište si do diářů termíny: 24. května a 9. listopadu. Ten první CANN odehraje koncert ve svém rodném Hradci Králové, v listopadu se pak chystá za fanoušky do Prahy.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram, YouTube

Mohlo by vás také zajímat