Skladba S nadějí od Dymytry nasbírala milion zhlédnutí
6.1.2019
Kategorie: Hudba

Metaloví Dymytry jedou! Díky fanouškům mají další milion

Populární kapela Dymytry má další důvod k radosti. Po dvou vydařených koncertech Monstrum, které proběhly na konci uplynulého roku, jí fanoušci přichystali krásný povánoční dárek. Videoklip ke skladbě S Nadějí totiž na internetovém serveru YouTube čerstvě nasbíral rovný milion zhlédnutí.

Lépe pro hudební formaci Dymytry začít nový rok snad ani nemohl. Ještě nabití energií získanou od příznivců na dvou nedávných megakoncertech v pražském Fóru Karlín, kde kapela mimo jiné obdržela dvě zlaté desky, a ostravském prostoru Trojhalí Karolína, kluci pod maskou zjistili, že dosáhli dalšího velkého úspěchu.

Videoklip k povedenému songu S nadějí, který si na všech vystoupeních zpívají všichni fandové, na serveru YouTube nasbíral milion zhlédnutí. Oblíbená formace tak dostala od svých věrných parádní povánoční dárek. „Rodino, náš klip za rok své existence s přehledem pokořil milion zhlédnutí. Máme radost! A největší radost má scénárista a rejža Protheus. Dáme druhý mega?“ stojí na Facebooku kapely.

Milionu přehrání se už v minulosti dostalo dalším pěti peckám, včetně Sedmera Krkavců či legendární Strážné věže. Vůbec nejúspěšnějším hitem Dymytry na YouTube je song Žít svůj sen, který nahráli společně s kapelou Arakain.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook kapely Dymytry 

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: