Milan Peroutka
1.1.2019
Kategorie: Hudba

Milan Peroutka exkluzivně: na jaře s kapelou vydáme album, do léta chystáme dva klipy

Naše tvář, zpěvák a herec Milan Peroutka, bude mít v novém roce opět dost napilno. Pro hojnou fanouškovskou základnu chystá se svou pětičlennou kapelou Perutě již netrpělivě očekávané debutové album, a to není zdaleka všechno.

Desku si Milan Peroutka nadělí k narozeninám, její vydání je totiž naplánováno na březen. „Svoje části mám natočené už od loňského dubna. Na debut jsme si tak museli opravdu počkat, ale jsem rád, že už to konečně budeme mít zhmotněné,“ okomentoval.

S kapelou Perutě také plánuje do léta potěšit příznivce dvěma novinkovými videoklipy. „Také chystám dvě hudební spolupráce. Zatím je tam ale jen nadšení, chuť a nápady, tak uvidíme. K tomu pojedeme menší tour se Sebastianem, který také vydává desku, a ještě mě čeká Film Music Tour 2019,“ prozradil naší redakci své plány Milan.

Tento akční sympaťák bude samozřejmě také pokračovat v muzikálech. Můžete se na něj zajít podívat do Divadla Kalich, kde hraje v Krysaři a od ledna v novince Vlasy, do Kongresového centra, kam se na jaře vrací Tři oříšky pro Popelku, anebo do Divadla Hybernia, kde účinkuje v muzikálu Iago. „Teď si chci užívat hlavně Iaga, máme naplánovaných pouze kolem patnácti představení a v červnu už bude derniéra,“ uvedl a nastínil, že se mu něco rýsuje také v moderátorské kariéře.

A co mu pomáhá vydržet tak velký pracovní zápřah? „Teď jsem začal cvičit, to dá člověku hezký pocit. Hezky si u toho vyčistím hlavu. Jinak se snažím hodně spát, pokud je to tedy možné. Zároveň mě nabíjí každá hezká reakce, která mi dává pocit, že má moje práce smysl,“ dodal.

Text: Michaela Rochovanská 
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat