Audioknihy OneHotBook

3 audioknihy z vydavatelství OneHotBook (Selfies, Terror, Vánoce Hercula Poirota)

Jste líní číst? A co si takhle knihu vychutnat v podání známých herců, kteří vám ji přečtou? S OneHotBook totiž není nic nemožné. Vydavatelství nám do vánoční soutěže věnovalo tři novinkové audioknihy. Kterou si vyberete?

Na Vánoce si pro své zákazníky připravilo audioknižní vydavatelství OneHotBook plno novinek. Tři z nich pak můžou potěšit vás. A jsou to samé zajímavé tituly, a sice Selfies, Terror a Vánoce Hercula Poirota. Do zprávy nám tak krom správné odpovědi také napište, kterou z těchto audioknih byste nejraději viděli pod stromečkem.

Vánoce Hercula Poirota

Panovačný milionář Simeon Lee sezve o Vánocích členy své rozvětvené rodiny na venkovské sídlo, neboť se chystá změnit poslední vůli. Když je však hostitel zavražděn, nezbývá než povolat Hercula Poirota, který je na návštěvě poblíž. Novou audioknihu podle dalšího případu oblíbeného vyšetřovatele královny detektivek Agathy Christie čte Lukáš Hlavica.

Terror

Lodě Erebus a Terror anglického královského námořnictva uvízly v roce 1847 při hledání tzv. severozápadní cesty v ledové pasti. Situaci líčí druhý kapitán Crozier a několik dalších účastníků výpravy, která uvízla v ledové pasti. Námořníkům docházejí potraviny, sužují je choroby a pronásleduje je tajemný netvor z inuitských mýtů. Čte Martin Stránský, Vladislav Beneš, Jan Vlasák, Ivan Lupták, Lukáš Příkazký a další.

Selfies

V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ­ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé dívky. Je mož­né, ž­e spolu tyto na první pohled odlišné brutální útoky nějak souvisejí? Záhadu by měl rozřešit detektiv Carl Mørck z oddělení Q, ale on i jeho tým jsou pod značným tlakem. Dánskou detektivku čte Igor Bareš.

Soutěžní otázka:

Kolik interpretů namluvilo audioknihu Terror?

Nápovědu naleznete v našem článku.
 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „AUDIOKNIHA
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!

Soutěžit můžete do 18. 12. 2018.

Připravila produkce Magazínu PraKultura a OneHotBook


Mohlo by vás také zajímat