Petra LovelyHair
23.11.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Tak to je silné kafe: Petra LovelyHair odhalila zprávy plné hejtů

Dnešní digitální svět přeje anonymům. Není tak divu, že se plno nenávistných lidí schovává za obrazovkou počítače, aby psali nenávistné komentáře. Naše nejznámější beauty youtuberka Petra LovelyHair odtajnila, co píšou takzvaní „hejtři“ jí. A že to je síla.

Nad tím zůstává rozum stát. Celebrity i youtubeři se musí dennodenně potýkat s velmi negativními a kolikrát až nenávistnými komentáři a zprávami od lidí, kteří si takto přes internet potřebují vybít zlost. Někdo dokonce nejde daleko od těch největších vulgarismů a také napadání vzhledu dotyčné osoby.

Youtuberka Petra Vančurová neboli Petra LovelyHair, kterou zná už díky její vlastní paletce očních stínů pro londýnskou značku Makeup Revolution i zahraniční internetové publikum, odhalila, jaké zprávy chodí do její elektronické schránky jí. A jak správně brunetka říká, je to jen pro silné žaludky.

„Že se nestydíte. Chlapecky dětská ramena a k tomu koňská hlava plná zubů. Chudák váš sympatický muž. A nemáte vkus,“ je jen část komentáře zakončený dovětkem: „Pořád na mě vyskakujete na YouTube. Jak dlouho budete ještě otravovat.“

„Vypadáš jako transvestita s těmi tunami šminek.“ „Kdyby ses radši nažrala.“ „Táhni, šeredo.“ A podobná smršť doslova hnusných hejtů přistává známým osobnostem neustále a musíme uznat, že je Petra frajerka, když je takto veřejně přečte ve svém videu, byť to není vůbec nic příjemného. Nemusíme snad ani dodávat, že jsou to zprávy plné hrubek, což jen vypovídá o inteligenci těchto zakomplexovaných jedinců.

Každopádně největší záhadou je, proč tito tzv. „hejtři“ mají potřebu sledovat někoho, kdo je nezajímá. Ať už je to tak, či onak, je smutné, kam ten svět spěje.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat