SIMA
18.11.2018
Kategorie: Hudba

SIMA vydává nové album Podla seba. Je ještě drzejší než to předchozí

Slovenská diva Simona Hégerová, která si v uměleckém světě neřekne jinak než Sima, vydává své druhé album. To je prý ještě drzejší než její prvotina. Spolu s deskou pouští temperamentní interpretka do světa i novinkový singl s videoklipem. 

Nové album, které Simona Hégerová označuje jako své druhé dítě, nese název Podla seba. „Rozhodla jsem se pro něj teprve nedávno, protože nejlépe vystihuje a potvrzuje můj názor na to, jak se postavit k životním rozhodnutím. Každý z nás má v sobě určitý druh intuice, ale často si ji nechceme nechat připustit. Já jsem se nenechala ovlivnit názory lidí při tvorbě alba Femina a stejně to je i na této desce,“ prozradila sympatická Slovenka, jež to má v hlavě opravdu srovnané.

Sima - album Podle seba

Novinka obsahuje deset songů, mezi kterými nechybí ani několik featů. V nich se Sima spojila se známými jmény, jako je Ego, Kali či Separ. „Na tomto albu je minimálně sedm úplně jiných žánrů, protože mě baví dělat věci, o kterých si nejspíš mnoho lidí myslí, že bych je nejspíš nikdy nedala. Baví mě zkoušet, překvapovat, experimentovat a posouvat se,“ okomentovala s tím, že je na CD sice méně skladeb, zato ale kvalitních. Extravagantní dvaadvacetiletá blondýnka má tak opět co nabídnout.

Pokud nechcete spoléhat na Ježíška, můžete si novinkovou desku koupit už nyní. Právě dnešním dnem jde totiž CDčko do předprodeje. Spolu s ním Sima posílá fanouškům po úspěšném songu Spolu, který má na YouTube přes jedenáct milionů zhlédnutí, druhou ochutnávku v podobě videoklipu ke skladbě Dýchaj.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: