Tereza Mašková
13.11.2018
Kategorie: Celebrity

Stane se z ní herečka? Tereza Mašková zkouší v Činoheráku

Nedávno okouzlovala svým zpěvem diváky SuperStar, teď se převtěluje do zahraničních celebrit v show Tvoje tvář má známý hlas a od nového roku bude skotačit po jevišti pražského Činoherního klubu. Publiku se tak nečekaně představí v úplně jiné poloze, v té herecké.

SuperStar Tereza Mašková rozhodně svého rozhodnutí účastnit se další „novácké“ show nelituje. Nejen, že jí přineslo ještě větší zviditelnění se, ale evidentně také novou práci. Od ledna totiž bude hrát v představení Sopranistky, které režíruje moderátor Tváře Ondřej Sokol.

Tereza si novou příležitost nemůže vynachválit a je ráda, že už se s ní mohla pochlubit fanouškům. „Konečně se mohu podělit o to, co mě teď čeká. A je to ta největší a nejlepší zkušenost, kterou jsem dostala. Jsem kousek od splnění si snu – stát na jevišti Činoherního klubu. Mám neuvěřitelnou radost a moc se těším,“ napsala sympatická růžovovláska na svůj Instagram.

Alternovat se bude s Burešovou

V dramatizaci románu Sopranistky se Tereza bude alternovat se svou spolusoutěžící z Tváře Evou Burešovou. Jejími dalšími kolegyněmi pak na jevišti Činoheráku budou Anna Fialová, Petra Kosková, Alena Hladká, Marta Dancingerová, Anna Kotlíková a Berenika Suchánková.

Premiéra představení, ve kterém bude účinkovat šest hereček a živá kapela, je naplánovaná na leden nadcházejícího roku. Ačkoli jsme Terezu v činoherní roli neviděli, je dost pravděpodobné, že jí to půjde skvěle, je totiž absolventkou muzikálového herectví.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat