Anna Kadeřávková na Islandu
12.11.2018
Kategorie: Celebrity

Celebrity si oblíbily Island. Naposledy zdejší krásy obdivovala Anna Kadeřávková

Dříve se o tomto ostrově skoro ani nemluvilo, dnes je „ledový Island“ vyhledávaným místem mnohých cestovatelů i celebrit. Nedávno se tam podíval Rytmus s Kalim, Milan Peroutka, Mista, teď si tam pracovně užívala naše jednadvacetiletá herečka Anna Kadeřávková.

Krásná krajina, ledovce, vodopády, gejzíry a minimum lidí, to láká nejen vášnivé cestovatele, ale také umělce k návštěvě nádherného Islandu. Společný klip tam před dvěma lety vytvořili Rytmus s Kalim, kteří nejspíše rozjeli módu natáčení videoklipů v této přenádherné zemi. Od té doby se může pyšnit klipem v hlavní roli s islandskou přírodou naše tvář, zpěvák a herec Milan Peroutka, či zpěvačka Mista.

Anna Kadeřávková

Anna Kadeřávková

Teď se byla na drsném severu pracovně podívat i naše mladičká herečka Anna Kadeřávková, jež je i oblíbenou „instagramerkou“, kterou sledují statisíce lidí. „Jak tu tak běhám nenalíčená v leopardím pyžamu, plyšovejch válenkách, v mikině s ušima, lucernou na krku a s rukama v kapsách se tu na celý islandský údolí během pozorování polární záře směju s lidma, který vidím poprvé v životě, svým smíchem, kterej má blíž k řehtání koně a myším pazvukům, než k roztomilýmu smíchu mladý dámy, tak si říkám, jak šťastná jsem, že u mě je ten svět takhle v pořádku. A neměnila bych!“ říká Kadeřávková, kterou na Islandu okouzlila hlavně polární záře.

Anna Kadeřávková a Jakub Mahdal

Anna Kadeřávková a Jakub Mahdal

Herečka si tak alespoň odpočinula od svých běžných a nezáviděníhodných starostí, které má už nějakou dobu kvůli borelióze, kterou chytla od infikovaného klíštěte. A co na Islandu Kadeřávková vůbec dělala? Spolu s týmem mladých umělců tam pro naši přední kapelu Chinaski natáčela videoklip, který vzniká pod režijním vedením Jakuba Mahdala, hudebníka zpěváka Sebastiana. A jak je dle mnoha fotek na Instagramu patrné, tým si to tam i přes tu velkou zimu nemohl vynachválit.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat