Nové odstíny SuperStay Matte Ink
14.10.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Podzimní novinky od Maybelline: voňavá paletka stínů i nové SuperStay Matte Ink

Oblíbená kosmetická značka Maybelline NY přichází na podzim hned s několika novinkovými produkty. S jejich pomocí tak vytvoříte líčení, které vám zpříjemní nejen nadcházející sychravé dny. Pojďme se tedy na ně detailně podívat.

Jedním z podzimních hitů v režii Maybelline NY budou jistě nové odstíny rtěnky SuperStay Matte Ink, o které mluví snad celý kosmetický svět. City edition nabízí devět nových barviček nepřekonatelných matných rtěnek, inspirovaných rušnou a jedinečnou atmosférou newyorských ulic. Nebojte se vyzkoušet i ty nejodvážnější odstíny a zazařte v davu.

Lemonade Craze paleta očních stínů

Ukažte svou kreativitu a uhaste žízeň po barvách s paletkou Lemonade Craze plnou zářivých a vysoce pigmentovaných odstínů. Její citrusová vůně vás přenese zpět do letních měsíců a dvanáct barevných stínů nabídne celou řadu možných kombinací líčení.

Lemonade Craze paleta očních stínů

Lemonade Craze paleta očních stínů

Hyper Precise All Day Matte tekutá oční linka

Oblíbená voděodolná oční linka, která vám dodá dlouhotrvající intenzivní preciznost, nyní navíc ve variantě s matným efektem. Jednoduchost aplikace je zaručena díky precizní špičce a stabilní rukojeti. Vytvořte si s Maybelline přesnou linku bez chyb!

Volum‘ Express The Classic Extra Black řasenka

Chcete objemné řasy bez slepení? Pak sáhněte po této řasence s ještě černějším efektem, díky obsahu uhlově černých pigmentů, pro výrazný pohled. Můžete ji vrstvit tak dlouho, dokud nebudete s výsledkem spokojená.

Volum' Express The Classic Extra Black řasenka

Volum‘ Express The Classic Extra Black řasenka

Brow Drama řasenka na obočí

Řasenka na obočí se speciálním ergonomicky tvarovaným kartáčkem zvýrazní a zafixuje obočí v jednom kroku. Nově dostupná i v transparentním odstínu pro snadnou kombinaci s ostatními barevnými produkty na úpravu obočí.

A to není rozhodně všechno. V podzimní nabídce je také permanentní barva na obočí, odličovací tyčinka na rty, barevné korektory či ochranná podkladová báze.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Maybelline NY

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: