SIMA
6.10.2018
Kategorie: Hudba

Skvělá příležitost nejen pro fanoušky: zpěvačka SIMA hledá komparz do svých klipů

Chtěli byste se setkat s úspěšnou zpěvačkou Simou? Teď můžete. Slovenská populární diva hledá do svých klipů komparzisty. Kromě klasického podpisu a „pokecu“ si tak můžete zahrát i ve videoklipu po boku své oblíbenkyně.

Takových příležitostí se fanouškům obvykle zrovna moc nedostává. Setkat se tváří v tvář s oblíbenou hvězdou bývá většinou nedosažitelný sen, a to nejen u zahraničních interpretů. Na koncertech nebývá čas a vlastně ani příležitost, bodyguardi totiž brání interprety nejvíc, jak můžou.

A zahrát si ve videoklipu vysněné „star“? Tak to už vůbec nepřipadá v úvahu. Snad všichni umělci totiž výběr účinkujících nechávají na placených agenturách. Slovenská zpěvačka Sima, vlastním jménem Simona Hégerová, tak přišla s neotřelým nápadem, komparz do svých projektů si odteď bude vybírat sama.

Založila si totiž speciální instagramový účet, přes který bude vybírat vhodné adepty. „Sháním lidi na natáčení videoklipů k mému druhému albu, tak jsem si založila druhý profil jen pro tyto účely. Sloužit bude jako moje osobní komparzní agentura,“ napsala blonďatá interpretka na svůj soukromí „Instáč“.

Už nyní tam fanoušci mohou najít aktuální nabídku na natáčení. Sima dělá nábor na točení klipu, které proběhne již tuto středu 10. října. Tentokrát hledá různé typy žen, přičemž nezáleží na vzhledu. Takže nejsou potřeba žádné vyumělkované modelíny. „Hlavní podstatu bude tvořit vaše vlastní já, takže vše, co je přirozené, je vítané. Čím víc si jiná, tím větší máš šanci si zahrát,“ stojí v inzerátu zpěvačky, která momentálně boduje s hitem Spolu.

Pokud jste v Bratislavě nebo si tam chcete udělat výlet spojený se zajímavou zkušeností a potkáním se se svou favoritkou, je to fajn příležitost. Navíc si přijdete i na nějakou tu „kačku“.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat