Rihanna
5.10.2018
Kategorie: Hudba

Tohle nikdo neměl vědět! Rihanna nahrává nové album, Alesso prásknul hosty

Tak tohle se mu moc nepovedlo. Slavný hudební producent Alesso, který má po světě miliony fanoušků, se v jednom z rozhovorů pořádně prokecl. Prozradil, jaké hosty bude mít na svém novém albu zpěvačka Rihanna. Ta se přitom všechna jména snažila držet v tajnosti.

Barbadoská herečka a především zpěvačka Rihanna zanedlouho vydá svůj další počin. Světlo světa spatří její nové studiové album, které by mělo být zatím nejkvalitnější ze všech, které dosud vydala. I proto na něm podle svých slov pracuje již více než rok a půl.

A fanoušci už dokonce vědí, s jakými hosty a producenty jejich oblíbenkyně na chystaném projektu spolupracuje. Rihanna se to sice snažila držet v tajnosti, i tak se ale tyto informace dostali na veřejnost. Hlavní „zásluhu“ na tom má světoznámý diskžokej Alesso.

Švédský muzikant v rozhovoru pro britský plátek The Daily Star prozradil, že si zpěvačka oblíbila jím tvořený EDM styl hudby, a tak si na očekávanou desku přizve podobné umělce. „Slyšel jsem, že chce dělat taneční hudbu. Máme pár společných přátel, takže uvidíme, co z toho vznikne. Rihanna má hlas, který se hodí na jakýkoli styl, a všechno to zní skvěle. Ať už je to taneční podklad či balada, Rihanna z toho udělá hit. Bude to skvělé,“ řekl.

A kdo tedy na nový nosič přispěje? Podle Alessa se o hudbu postarají takové hvězdy, jako jsou Calvin Harris, David Guetta, Martin Garrix nebo Diplo. Právě posledního z nich ale tento výrok, kterým jeho kolega vše prásknul, pořádně vytočil. „První pravidlo klubu rváčů je: nemluvit o klubu rváčů,“ napsal na svůj twitterový účet.

Pokud na Rihannino „cédéčko“ skutečně všichni zmínění týpci přispějí, máme se opravdu na co těšit. Datum vydání zatím nebylo oficiálně oznámeno, podle zahraničních zdrojů vyjde v příštím roce.

Text: Jan Rochovanský
Foto zdroj: Instagram

Štítky:,