Yankee Candle
14.9.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Zútulněte a provoňte si domov s novou kolekcí svíček Yankee Candle

Yankee Candle přichází s novou kolekcí svíček Elevation Collection. Ta pozvedá styl interiérového vonění na vyšší úroveň, a představuje unikátní víčko, které lze použít jako bezpečný podstavec pro svíčku pro elegantnější vzhled a ochranu nábytku. 

Podzim už klepe na dveře a začíná se tedy i brzy stmívat. A to je právě ideální čas na to zpříjemnit si pochmurné večery zapálením si své oblíbené svíčky. Pokud už žádnou nemáte v zásobě a plánujete si tak nějakou pořídit, určitě stojí za povšimnutí se podívat po nové kolekci Elevation Collection od Yankee Candle. Ta nabízí rovnou dvanáct sofistikovaných a noblesních vůní podle posledních trendů. O Vánoce pak Yankee doplní kolekci o čtyři sváteční vůně.

Elevation Collection od Yankee Candle

Elevation Collection od Yankee Candle

Zajímavostí těchto svíček je, jak je na první pohled patrné, jistě víčko. To nejenže uzavírá sklenici, ale také je možné na něj svíčku postavit. Má luxusní leštěný kovový vzhled. Plusem také je více knotů, které umožní rovnoměrné hoření a rychlé voskové jezírko.

I tentokrát můžete vybírat mezi malou svíčkou za 299 korun, střední za 599 korun a velkou za 699 korun. Pokud jste fanoušky značky Yankee Candle, určitě se vyplatí sledovat stránky e-shopu Candles Direct. Tam mnohdy paradoxně zaplatíte za tyto svíčky o dost méně peněz, a to i přesto, že jsou dováženy ze zahraničí.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Yankee Candle

Mohlo by vás také zajímat