Petra LovelyHair
7.9.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Youtuberka Petra LovelyHair má svoji paletku očních stínů

Naše nejúspěšnější beauty youtuberka se spojila s londýnskou značkou dekorativní kosmetiky Makeup Revolution. Na základě této spolupráce přichází v těchto dnech na kosmetický trh nová paletka očních stínů s názvem Revolution by Petra.

Youtuberky a blogerky jsou momentálně především mezi náctiletými velkým trendem. Mnoho sledujících se jimi nechává inspirovat v mnoha oblastech, včetně kosmetiky. Přestože práce většiny našich blogerek působí spíše amatérským dojmem, vzhledem ke kvalitám jejich videí i článků, jedna se přeci jen mezi nimi vymyká. A tou je dlouhovlasá brunetka Petra Vančurová neboli Petra LovelyHair.

Petra je rovněž jedna z mála internetových hvězdiček, jež nemá potřebu prosazovat se v uměleckém světě. „Zastávám heslo ševče, drž se svého kopyta. Mnoho mých kolegů jistě oplývá větším talentem, než mám na tyto věci já, ale všimla jsem si i, že mnoho z nich si jen myslí, že ten talent má,“ řekla pro náš rozhovor.

Petra LovelyHair má svoji paletku

Petra LovelyHair má svoji paletku

Důkazem Petřiny pokory a především pracovitosti je vlastní paletka očních stínů pro londýnskou dekorativní kosmetiku Makeup Revolution. A tomu už se říká opravdový úspěch! Osmatřicetiletá youtuberka tak zanedlouho zažije svou práci z té „druhé strany“, kdy ji budou hodnotit její kolegyně z online světa.

Nutno podotknout, že paletka se na první pohled opravdu povedla. Obsahuje celkem šestatřicet odstínů, matných i třpytivých. Tyto oční stíny potěší jak ty dámy, co preferují přirozené nude líčení, tak ty, co mají raději „divočinu“. Pokud na ni máte políčeno, koupit si ji můžete na e-shopu Makeup Revolution za cenu 359,90 korun.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram Petry LovelyHair

Mohlo by vás také zajímat