Tereza Mašková a její mazlíčci
4.9.2018
Kategorie: Celebrity

Superstar Tereza Mašková překvapuje. Po Praze drandí s kočárkem

Dvaadvacetiletou Terezu Maškovou, která je charakteristická svou růžovou hřívou, můžete potkávat na procházkách centrem Prahy s kočárkem. Že by veřejnosti úřadující superstar a hvězda páté řady show Tvoje tvář má známý hlas dokázala veřejnosti ututlat milé povinnosti?

Růžovovlasá Tereza Mašková vozí po Praze v kočárku rovnou dvě svoje roztomilé „dětičky“. Pokud jste si však mysleli, že si stihla pořídit a skvěle utajit potomky, jste na omylu. Pokud se totiž podíváte hodně pozorně, zjistíte, že v něm má dvě roztomilé čivavy, bez kterých nedá tato psí milovnice ani ránu.

Tereza Mašková vozí své pejsky v kočárku

Tereza Mašková vozí své pejsky v kočárku

Své čtyřnohé kamarády, které pojmenovala Pierro a Karlík, si dokonce ve speciálním psím kočárku přivedla i na zkoušku prvního dílu Tvoje tvář má známý hlas. Divácky oblíbená „novácká“ show odstartovala minulou sobotu a Tereza se v ní předvedla dost netradičně, a to v roli raperky. Tedy vlastně rapera, představovala totiž 50 centa a jeho song In Da Club. A že jí to šlo!

Tereza Mašková a její dvě čivavy

Tereza Mašková a její dvě čivavy

Příště konečně Terezu v Tváři čeká pořádné zpívání, vylosovala si totiž populární divu Rihannu. Jakou však „vyfasuje“ od produkce písničku, se diváci dozví až v den vysílání, tedy v sobotu 8. září.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram Terezy Maškové

Mohlo by vás také zajímat