Tereza Mašková
25.7.2018
Kategorie: Celebrity

Potvrzeno! Superstar Tereza Mašková bude další účinkující Tváře

Nedávno se šuškalo, že bude vítězka letošního ročníku SuperStar jednou z účinkujících pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nyní její účinkování potvrdila sama TV Nova. Že dokáže Tereza Mašková zaujmout svým neuvěřitelným zpěvem, dobře víme, ale jak se dokáže přeměnit ve světové hvězdy, se ukáže na podzim. 

Ačkoli Superstar není už tolik v kurzu, jak tomu bylo před lety, její vítězku rozhodně nikdo nemůže přehlédnout. A to nejen díky její růžové hřívě. Sympatická Tereza Mašková by totiž svým talentem mohla trumfnout i naše ostřílené zpěvačky. Vycházející hvězdička má svým posluchačům rozhodně co nabídnout, což ukázala snad v každém kole televizní soutěže. Suverénně zazpívala nejen velké hity jako Vyznanie Mariky Gombitové a Jednoho dne se vrátíš Evy Špinarové.

A protože má Tereza vystudovaný obor muzikál, dá se očekávat, že bude zářit i v show Tvoje tvář má známý hlas. Právě ve čtvrté řadě populárního „nováckého“ pořadu se bude proměňovat v české a především zahraniční stars. A už se na to moc těší. „Určitě se pořádně vyblbnu, ale zároveň je to pro mě velká výzva. Jsem moc ráda, že jsem nabídku dostala. Tvář jsem sledovala a obdivovala jsem proměny, které byly naprosto dokonalé,“ nechala se slyšet dvaadvacetiletá rodačka z Třince.

V divácky oblíbené show se potká se svými známějšími kolegy, jako je mimo jiné Michaela BadinkováRobert Jašków, Jan Révai či Vojta Drahokoupil. Jak jí to v této hvězdné sestavě půjde, zjistíte už na podzim, kdy se pořad objeví na programu televize Nova.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: TV Nova

Mohlo by vás také zajímat