styblova_svatba_hl
13.7.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Zpěvačka z Verony se pochlubila fotkami ze svatby. Takhle jí to slušelo jako nevěstě

Že vám jméno Veronika Slatinská nic neříká? A co takhle Veronika Stýblová? Zpěvačku kapely Verona teprve pár dní zdobí nové příjmení, které převzala po svém novomanželovi. Šťastná nevěsta se svým fanouškům pochlubila i fotkami ze svatby.

Je jí sice pouhých třiadvacet let, ale svůj velký svatební den už má za sebou. Kdo si tak na tuhle pohlednou blondýnku pomyslel, má smůlu. Srdce Veroniky Slatinské už oficiálně patří manželovi Antoniovi. Tomu řekla své životní „ano“ po pěti letech chození.

Pár si pro svůj den D, který se konal 7. července, nevybral žádný nudný úřad, nýbrž romantický venkovní areál Yard Resort v Předboji. Nevěstě to pak velmi slušelo v krásných šatech od Petry Brzkové. „Cítila jsem se v nich jako princezna,“ pochvalovala si čerstvá paní Slatinská, kterou můžete znát jako finalistku SuperStar. Veronika se jako jedna z mála zpěvaček láskou k panu božskému netají, takže jejich zamilované fotky ráda a často postuje na své sociální sítě. A právě na nich můžete vidět i fotky ze svatebního dne.

Veronice to jako nevěstě velmi slušelo

Veronice to jako nevěstě velmi slušelo

Pokud si říkáte, že taneční duo Verona možná brzy přijde o další zpěvačku, mýlíte se. Veronika je už sice vdanou paní, potomka ale zatím odkládá na neurčito. „Mohu fanoušky bezpečně ubezpečit, že ratolesti v nejbližší době neplánuji. Za pár let ale zajisté přijde řada i na mě, ale je to výhledově celkem ještě daleko. Prozatím si budu užívat své novorozené neteřinky,“ řekla v našem rozhovoru. Těšit se tak na ni můžete hned na několika koncertech, které má kapela v plánu.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram V. Stýblové

Mohlo by vás také zajímat