kaderavkova_madr_hl
12.7.2018
Kategorie: Celebrity

Takhle už je spolu neuvidíte. Herci Kadeřávková a Mádr se rozešli

Annu Kadeřávkovou a Johana Mádra dal dohromady nekonečný seriál Ulice, ve kterém hráli milostnou dvojici. Pracovní láska se pak přenesla i do jejich soukromého života. Nyní si ale řekl nejhezčí mladý pár našeho showbyznysu po dvou a půl roce chození sbohem. 

Záplava zamilovaných fotek Anny Kadeřávkové na jejím Instagramu je u konce. Před nedávnem se totiž tato blonďatá herečka rozešla se svým přítelem, kolegou Johanem Mádrem. Jak jim to spolu sluší, viděli i diváci seriálu Ulice. Právě v něm se mladí umělci seznámili a díky němu se později i dali dohromady.

Herečtí kolegové jednoznačně patřili k nejhezčím a nejroztomilejším mladým párům českého showbyznysu. Dneska to už ale neplatí, což potvrdila i sama jedenadvacetiletá Kadeřávková. „Je potřeba to brát, jak to je, a proto bych vám všem ráda vyjasnila spekulace a dotazy z posledních několika týdnů jednou jedinou větou: Já a Johan jsme se rozešli. Už nějakou dobu netvoříme pár. Díky za to, že jste i vy byli malou součástí naší krásný a obdivuhodný dvouapůlletý společný cesty,“ napsala veřejně na svou sociální síť.

Žádnou Itálii spojenou s rozchodem ale nečekejte. Pár se rozešel v dobrém, prý dokonce zůstali přáteli. „I nadále toho máme spoustu společného (od práce až po osobní život), jen už nejsme partneři, ale hezké pouto mezi námi trvá dál,“ upřesnila Anna s tím, že už spolu nebyli spokojení. „Chceme bejt oba šťastný a jestliže to už se společně neděje, je na čase se rozdělit. Tak se stalo. Je to tak a jede se dál,“ dodala. Kdo tak máte zálusk na krásnou herečku či sympatického herce a moderátora, máte teď jedinečnou šanci.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram Anny Kadeřávkové

Mohlo by vás také zajímat