děrgel_hl01
10.7.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Fešný vyšetřovatel z V.I.P. vražd bude novou hvězdou Tváře

Každý ročník oblíbené „novácké“ show Tvoje tvář má známý hlas nabízí nějakého hezounka. V připravovaném ročníku jím bude charismatický herec Patrik Děrgel, který na sebe naposledy upozornil v seriálu V.I.P. vraždy. Tentokrát se však ukáže v úplně jiném světle.

Devětadvacetiletý Patrik Děrgel obohatí již čtvrtý ročník divácky populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém se známé i méně známé celebrity přeměňují v populární osobnosti. Show mimo jiné prošel i „náš“ Milan Peroutka, díky čemuž je teď znám celé veřejnosti.

Děrgela znají televizní diváci především z kriminálky V.I.P. vraždy, divadelní nadšenci ho zas mohli vidět na prknech Národního divadla, kde je momentálně v angažmá. Jak mu to zpívá, ale všichni zjistíme až na podzim, kdy se objeví právě v Tváři. Ačkoli je herec plně pracovně vytížený a do toho se ještě musí starat o svého malého synka, kterého má se známou herečkou Markétou Frösslovou, účast v pořadu nemohl odmítnout. „Přál jsem si to zažít, protože člověk nikdy neví, co bude následovat a ani si to nedokáže představit. Bavil jsem se s lidmi, kteří touto show prošli a říkali, že to je nezapomenutelný zážitek. Takže se opravdu těším a určitě to bude etapa života, na kterou budu vždy vzpomínat,“ nechal se slyšet sympaťák.

Těšit se můžete i na Drahokoupila a Burešovou

Mladší ročníky z řad divaček si zase jistě oblíbí mladičkého zpěváka Vojtěcha Drahokoupila, mužské oko pak potěší muzikálová kráska Eva Burešová. Ta se do soutěže pouští i přesto, že má doma malé miminko. „Nebylo to snadné. Situaci jsem řešila s rodinou, která mi bude pomáhat. Nikdo z nich neřekl: nechoď do toho. Po skončení natáčení počítám s tím, že si vezmu měsíc volna a někam spolu se synem pojedeme,“ prozradila Eva ke svému rozhodování, zda do soutěže jít, či nikoliv.

Z dalších účinkujících pak televize zveřejnila jen herečku Jitku Schneiderovou, která prošla i taneční soutěží StarDance. Šušká se však, že v další řadě Tváře se bude do zahraničních hvězd přeměňovat i nová superstar Tereza Mašková, bohužel ale není nic oficiálně potvrzeno. Tak uvidíme, která další jména obohatí již odhalenou čtveřici.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Pinterest

Mohlo by vás také zajímat