Busy Bee_01
16.3.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Vyzkoušeli jsme praskající svíčky Busy Bee

Že byste se chtěli doma zaposlouchat do praskajícího krbu a navodit si tak jedinečnou atmosféru? Se svíčkou Busy Bee není nic nemožné. Při zapálení totiž vytváří zvuk právě praskajících polínek v krbu. A nemusíte si ji ani objednávat až ze zahraničí, v nabídce ji totiž mají v kosmetické cukrárně Kouzlo koupele.

O společnosti Kouzlo koupele se zatím příliš neví, což je velká škoda. Nabízí totiž produkty, které nejsou úplně tradiční. Patří mezi ně i roztomilé svíčky Elegance od značky Busy Bee Candles. A čím že jsou tak specifické? Jejich největší předností je to, že při hoření praskají. Mají totiž dřevěný knot, který při zapálení vytváří zvuk praskajících polínek v krbu. Protože jsme tuto originální svíci otestovali, můžeme potvrdit, že to je skvělá přidaná hodnota pro všechny milovníky svíček. A to i přesto, že praskající zvuk je trochu slabší při hluku v místnosti, ať už se jedná o zapnutou televizi nebo radio.

Busy Bee_3

Jejich vůně je navíc opravdu intenzivní, během chvíle provoní celou místnost. Že by to ale byl nějaký bolehlav, se bát nemusíte. Jedná se o nevtíravou, příjemnou vůni. My jsme si zapálili netradiční Cucumber Melon. Jak už samotný název napovídá, jde se o směsici aroma po okurce a melounu. Je to prostě taková lehká „fresh“ vůně. A podobných netradičních vůní najdete v internetovém obchodě hned několik, například je to aroma cukrové vaty, marshmallového potěšení, dýňového koláče, kombinace anglických růží a exotického kokosu či šumivého šampaňského s jemnou růží.

Busy Bee_2

Dalším plusem těchto voňavých společníků je, že jsou vyrobeny ze sójového vosku, který pochází z ekologického zemědělství. Neobsahují tak parafín ani jiné ropné produkty. A k tomu mají i dobrou výdrž. Říkáte si, že taková paráda přijde na dost peněz? Ale ne, v porovnání s konkurenty jsou vcelku za rozumnou cenu. Jednu praskající svíčku pořídíte za 380 korun, navíc ani za poštovné nedáte tolik jako jinde. Pokud vám to i tak přijde dost, můžete si na eshopu Kouzlo koupele pořídit třeba vosky, a to rovnou i s aroma lampou, tyto produkty zde nakoupíte za opravdu slušný peníz.

Chcete jednu z těchto svíček vyhrát? Zapojte se do naší soutěže!

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat