Dermacol_metalic_hl
19.2.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Novinka Magnetic Metal: podlehněte metalickému lesku očí a rtů v Dermacol režii

Vystupte z davu s novou řadou metalických líčidel ryze české značky Dermacol. Kosmopolitního vzhledu snadno dosáhnete s edicí kajalových tužek na oči, očních stínů z řady BonBon a limitovanou kolekcí metalických tekutých rtěnek. Tyto kosmetické novinky jsou vhodné pro denní i noční look.

Mezi nové „must have“ patří čtyři odstíny metalických tužek na oči Metallic Eyeliner Magnetic, pět odstínů tekutých rtěnek Metallic Lips a deset odstínů očních stínů BonBon Eyeshadow Metallic Look.

Metallic Eyeliner Magnetic – Tužky na oči

Dlouhotrvající kajalové tužky na oči mají měkkou krémovou texturu a při aplikaci snadno kloužou po víčku, hladce přilnou a výrobci slibují, že vydrží až šestnáct hodin. Jsou vhodné pro precizní linky i kouřové líčení. Dostupné ve čtyřech barvách – oslnivě zelené a modré a v metalických odstínech zlaté a bronzové.

Obsahují vysoké množství pigmentů, které dodají vašim očím intenzivní a syté odstíny, a jsou voděodolné. Že vás tahle novinka v podobě tužky na oči z nové řady zlákala? Pořídit si ji můžete za 129 korun.  


Metallic Lips – Limitovaná kolekce tekutých rtěnek

Metalické rty jsou trendem světových mol i beauty blogerek. S vysoce pigmentovanou tekutou rtěnkou Metallic Lips od Dermacol dosáhnete trendy vzhledu okamžitě. Snadno se nanáší, nesmývá se a vytváří metalické odlesky, které doplní jakýkoliv outfit. Limitovaná kolekce tekutých rtěnek Metallic Lips je v prodeji v pěti odstínech.

Oživte svoje rty touto rtěnkou za 199 korun.

Dermacol_metalic_rtenka


BonBon Eyeshadow Metallic Look – Oční stíny WET & DRY

Oční stíny BonBon s hypoalergenní vůní bavlníku zvýrazní barvu očí a rozzáří pohled. Vysoký obsah minerálních pigmentů zajistí sytou a jasnou barvu po celý den. Drobné třpytky a perleť vytvoří na víčkách okouzlující metalické odlesky. Wet & dry pudrová textura je sametově jemná a umožňuje ladit intenzitu barvy dle způsobu aplikace stínu.

Deset nových odstínů doplňuje řadu více než stovky barev stínů BonBon. Zakoupíte je za 79 korun.

Dermacol_metalic_stiny

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Dermacol

Mohlo by vás také zajímat