marpo2018_hl
28.1.2018
Kategorie: Hudba

Marpo vydá v březnu nové album a vzápětí vyrazí na speciální klubové turné

Marpo přichystal na březen spoustu novinek. Hned zkraje měsíce vydá nové album Dead Man Walking, které považuje za svoje nejosobnější. Naživo ho spolu se svým TroubleGangem představí na speciálním klubovém turné Road To MarpoArena. To startuje 7. března v pražském Lucerna Music Baru a pokračuje dalšími deseti zastávkami po celé ČR.

Novinkové album bylo celé nahráno v anglických Modern World Studios s producenty Marcusem Tranem a Clintem Murphym, který má za sebou spolupráce s rapperem 50 cent nebo Manic Street Preachers. Protože je vždy nejlepší vychutnat si písně „live“, zve hudebník své příznivce na svá vystoupení. „Rád bych všechny pozval na sérii speciálních klubových koncertů. Před každým koncertem uspořádáme setkání s fanoušky, zahrajeme set složený z nový desky Dead Man Walking plus samozřejmě zahrajeme naše největší pecky,“ říká Marpo a doplňuje: „Večírek bude pokračovat až do ranních hodin za podpory našich nejlepších party DJs.”

marpo_sk_2

Dá se říct, že klubové turné Road to MarpoArena bude takovým předkrmem před epickým koncertem v O2 areně, který proběhne 19. května a na který již zbývá poslední čtvrtina vstupenek. „O2 arena bude vrcholem naší dosavadní cesty, chystáme koncert, jaký v Čechách ani na Slovensku ještě nebyl,“ uzavírá Marpo.

ROAD TO MARPOARENA

7. 3. Praha – Lucerna Music Bar
8. 3. Zlín – Fénix Music Club
9. 3. Liberec – Vratislavice 101010
10. 3. České Budějovice – K2 Music Club
14. 3. Brno – Fléda
15. 3. Plzeň – Divadlo Pod lampou
16. 3. Ústí nad Labem – Klub Doma
22. 3. Jihlava – Soul Music Club
23. 3. Horažďovice – KD
24. 3. Ostrava – Brickhouse DOV
29. 3. Hradec Králové – Denoche

Text: Honza Rochovanský
Foto: Tomáš Beran

Mohlo by vás také zajímat