clanek_parfemy1
14.1.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Nové parfémy od Dermacol: tentokrát i pro muže

Kosmetická značka Dermacol přichází s dvěma novými vůněmi luxusních parfémů. A pozor, jedna je dokonce pro muže. Nechte se tak společně těmito vůněmi přenést do exotického světa vodopádů, nebo do italského přístavu.

parfem_Dermacol_proniSweet Orange & Honeysuckle vůně pro ni

Nadpozemsky podmanivá, hypnotická, nekonvenční a plná životní energie. Parfémovaná voda s vůní sladkého pomeranče a zimolezu.
Představte si průzračný vodopád v Libanonu. Poletující ptáci zde nasávají posvátnou vůni cedru, která se smyslně snoubí s živočišným aroma bílého pižma a blyštivého jantaru. Dřevitou vůni opojně zahaluje exotický mix z květů levandule, jasmínu a ušlechtilé růže, který se line z přilehlých zahrad, kde právě kvetou pomerančovníky.

 

parfem_Dermacol_pronejSea Salt & Lime vůně pro něj

Ovocný závan borůvek, květů z pomerančovníku a levandule báječně doplňuje svůdný základ pižma a jiskřivého jantaru, který se rozline, když slunce nad Portofinem zčervená. Dokonale povzbuzující vůně pro muže.
S vůní pro něj vás čeká procházka po charismatickém Portofinu. Hřejivé slunce, bezstarostná atmosféra kaváren, skvělá nálada, vánek ve vlasech a tak návyková vůně moře, která se přirozeně mísí s energizující vůní citrusů.

 

Doporučená cena obou parfémů je 990 korun.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat