arkady_kluziste_2018
8.12.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Užijte si zimní radovánky na obřím venkovním kluzišti před Arkádami Pankrác

Velký zájem o bruslení na venkovním kluzišti v minulých letech přiměl vedení obchodního centra Arkády Pankrác k tomu, aby letošní ledová plocha byla výrazně větší. Až do konce února si mohou děti a dospěláci zabruslit na kluzišti o rozloze 600 m2. Příjemnou atmosféru doplňuje zcela nová vánoční výzdoba centra. 

Kluziště v prostoru před obchodním centrem je otevřeno už od začátku prosince. Návštěvníci si jej mohou vychutnat už popáté, letos je navíc čeká i příjemná novinka. „Oproti loňsku jsme se rozhodli zdvojnásobit velikost kluziště a připravit tak pro návštěvníky opravdu velkou ledovou plochu. Bylo to logické vyústění obrovského zájmu, který u nás o bruslení pod širým nebem každoročně je,“ vysvětluje ředitelka OC Arkády Pankrác Denisa Gálová.

Bruslí se každý den a za každého počasí. Provozní doba je od 9:00 do 21:00 hodin a za vstup zaplatíte pouhých 50 korun, děti do pěti let mají vstupné zdarma. A pokud nemáte brusle, nevadí. Můžete si je totiž přímo na místě za 80 korun zapůjčit. Tak předveďte, jak vám to sluší na ledu!

Vyhrajte automobil

To ale není vše. Pro všechny zákazníky probíhá až do 22. prosince velká vánoční soutěž o hodnotné ceny. Každý, kdo v centru nakoupí alespoň za 500 korun, se může zapojit do slosování o automobil Peugeot 308 SW, skútr Peugeot Django a další skvělé ceny. Šťastní výherci se o svém dárku dozví dva dny před Štědrým dnem, kdy proběhne losování.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv OC Arkády Pankrác

Mohlo by vás také zajímat