dermacol-aroma-ritual_soutez1

4x voňavý balíček Dermacol Aroma Ritual

Vyhrajte jeden ze čtyř voňavých balíčků Dermacol. Výrobky z řady Aroma Ritual vykouzlí z vaší obyčejné koupele nevšední voňavý zážitek. Zahalte se do vůně čokolády s pomerančem nebo opojné irské kávy!

VB 2017 Krabice COKOLADA
Balíček AROMA RITUAL BELGIAN CHOCOLATE obsahuje: Sprchový gel, tělové mléko, krém na ruce

Jemný sprchový gel s vůní čokolády s pomerančem dokonale čistí pokožku těla a dodává pocit příjemné vláčnosti. Pomerančový olej osvěžuje mysl, rozveseluje, odstraňuje napětí a harmonizuje duši. Tělové mléko s vůní čokolády s pomerančem zjemňuje pokožku těla a zanechává ji jemně provoněnou. Regenerační krém na ruce s vitaminem E vyživuje a obnovuje namáhanou pokožku rukou. Posiluje ochrannou vrstvu pokožky, zanechává ruce příjemně jemné.

 

VB 2017 Krabice KAVA
V balíčku AROMA RITUAL IRISH COFFEE zase najdete: Sprchový gel, tělový peeling, pěna do koupele

Sprchový gel s opojnou vůní irské kávy, která povzbudí tělo i smysly a promění sprchování v nevšední zážitek. Jemný tělový peeling šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky prostřednictvím krystalků cukru. Čistí a vyhlazuje pokožku těla a navrací jí tak vitalitu. Pěna do koupele pohladí vaši pokožku, zahalí ji do krémové pěny a zanechá ji čistou a sametově hebkou. Kofein podporuje mikrocirkulaci v pokožce a dodává buňkám energii.

Soutěžní otázka:

Které tři krásky jsou tvářemi Dermacol Aroma Ritual?

Nápovědu naleznete v našem článku.  
 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „DERMACOL“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!!!

Soutěžit můžete do 20. 12. 2017.

 Připravila produkce Magazínu PraKultura a Dermacol