audiobrix_soutěž

3x audiokniha z OneHotBook (TO & Vražda v Orient expresu)

Zaposlouchejte se do napínavých příběhů prostřednictvím audioknih z vydavatelství OneHotBook. Jeden z vás se zaposlouchá do hororového románu Stephena Kinga TO, dva zase do detektivky Agathy Christie Vražda v Orient expresu.

TO – Stephan King

Kultovní hororový román o podobách zla a nejniternějších lidských děsech, ale i o odvaze, síle přátelství a dětské imaginace ve velkolepé audio adaptaci v podání sedmi interpretů a v dosud neslýchaném rozsahu 50 hodin vícehlasé nahrávky.

Aby se nesmírně propracovaný, ale obsáhlý a spletitý příběh dobře poslouchal, četby se zhostilo hned několik interpretů, kteří si mezi sebou rozdělili party členů Klubu smolařů (Jan Vondráček, David Novotný, Jitka Ježková, Jan Zadražil, Michal Zelenka, Vasil Fridrich) a části zprostředkované vypravěčem (Pavel Soukup)

Vražda v Orient expresu – Agatha Christie

Hercule Poirot, jehož naléhavý telegram odvolá z Istanbulu do Anglie, jen tak tak získá místo na palubě luxusního rychlíku Orient expres, který je mimo sezonu nečekaně plný. Ve vlaku jej osloví bohatý Američan Ratchett, který jej požádá o ochranu, protože se obává, že mu hrozí nebezpečí. Detektiv odmítne a dalšího rána je muž nalezen ve svém kupé ubodaný. Následně souprava uvízne v závějích a cestující i posádka zůstanou ponecháni napospas osudu. Každý se svým tajemstvím, každý se svou záhadnou minulostí – a teď i s podezřením ze zločinu.
Nahrávka trvá sedm a půl hodiny, vypráví ji Lukáš Hlavica.

Soutěžní otázka:

Kdo a kdy založil vydavatelství OneHotBook?

Nápovědu naleznete na webových stránkách OneHotBook.  
 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „AUDIOKNIHY“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!!!

Ke správné odpovědi nám také napište, jakou byste v případě výhry preferovali audioknihu.

Soutěžit můžete do 20. 12. 2017.

 Připravila produkce Magazínu PraKultura a OneHotBook