peroutka_kalendar_promeny
26.10.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Milan Peroutka se opět převtělil do divoké rockerky Tiny Turner

Talentovaný a energický sympaťák Milan Peroutka se zřejmě ženských proměn v „novácké“ show Tvoje tvář má známý hlas příliš nenabažil. Před pár dny se totiž opět proměnil v ženu, konkrétně Tinu Turner. Zpěvaččinu podobu vzal na sebe dokonce už po druhé. 

Proměna vznikla pro kalendář Proměny v rámci spolupráce s Nadací Archa Chantal. A proč se Milan Peroutka rozhodl do tohoto projektu vstoupit? „Mám Chantal moc rád, je to příjemná dáma. Obdivuji její nadaci. Pro mě to byl návrat k Tině Turner po soutěži Tvoje tvář má známý hlas. S tím, že tentokrát, když jsem se během focení uviděl v náhledu na počítači Petra Kurečky, jsem byl proměnou opravdu nadšen! Na chvíli jsem si myslel, že je tam opravdová Tina. Smekám před celým profi týmem. Mohl jsem pomoci a byl to pro mě zároveň příjemně strávený den,“ okomentoval.

Celý se musel oholit

Na dotaz, jestli focení přeci jen nemělo alespoň malou vadu na kráse, Milan s úsměvem podotknul: „No trochu jsem si zavařil, neboť jsem se znovu musel celý oholit. Ale co bych neudělal pro dobrou věc?“


Série dvanácti proměn v novém kalendáři pro rok 2018 vychází již po deváté. Kromě Peroutky jej obohatí i další známá jména, jako je Ondřej Ruml, Klára Vytisková, Lenka Termerová, Eva Holubová a další. Pokud chcete vidět i jejich převtělení do známých osobností, můžete si kalendář zakoupit už nyní a udělat tak radost sobě, anebo třeba svým blízkým k pomalu blížícím se Vánocům.

milan_promeny_4

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: © Kalendář Proměny 2018 Petr Kurečka 
 

Mohlo by vás také zajímat