gravidity festival
27.9.2017
Kategorie: Hudba

Praha se chystá na svátek taneční hudby. Blíží se Gravity festival

Rok se s rokem sešel a Prahu opět čeká jeden z nejlepších hudebních festivalů. Řeč je o festivalu Gravity, který se každoročně koná v obchodním centru Arkády na Pankráci. Ani letos organizátoři nezaháleli a českým milovníkům taneční hudby představí přední jména světové scény, headlinerem bude Tujamo.

Gravity festival sklízí každým rokem velkou chválu a u letošního ročníku se dá předpokládat, že bude beznadějně vyprodaný. Osvětlený obchodní dům, skvělá zvuková aparatura, efekty a přední DJs, to vše tato akce svým návštěvníkům nabízí.

Dosud snad nejlepší ročník proběhl v loňském roce, kdy do hlavního města České republiky zavítala taková jména, jako jsou Bassjackers či Tony Junior. To však byl jen pouhý předkrm v porovnání s programem, který čeká fanoušky už za dva týdny, konkrétně v pátek 13. října.

Pestrý program

Hlavní hvězdou letošního ročníku bude bezpochyby německý producent Tujamo. Devětadvacetiletý DJ je ve světě velice uznávaný, jeho nejposlouchanější písnička Drop That Low má na serveru YouTube přes 44 milionů zhlédnutí. Ve své kariéře již spolupracoval např. s Dimitri Vegasem či Like Mikem.

Letošní line-up nabízí i další atraktivní jména. Historicky poprvé se v Česku představí také hudební duo Autoerotique či producent Sikdope. I letos budou v Arkádách dvě hudební stage, takže pokud vám případně tato jména „nevoní“, určitě si vyberete i z dalších zahraničních hostů.

Představí se i tuzemská scéna

Fanouškům se představí také tuzemští producenti, tím hlavním bude Manene, DJ, který byl také součástí programu na koncertu Alana Walkera a jeho písničky sklízí úspěch i v zahraničí. Všude, kde hraje, dokáže dostat návštěvníky do varu.

Dalším jménem je DJ Brian. Ten hrál během své osmnáctileté kariéry již v několika zemích po celém světě, včetně Číny, Malediv či Malty. Svůj hudební set představil také na Ibize. Brian je rezidentem pražského klubu Retro Music Hall či headlinerem populárního festivalu Mácháč, na kterém nechyběl ani tento rok. Slýchávat ho můžete taky v hudebním rádiu Evropa 2.

Vstupenky na Gravity festival jsou stále dostupné, ale rychle ubývají. Proto pokud chcete na tuto jedinečnou akci zavítat, s jejich nákupem neváhejte.

Line-up Gravity festivalu

Text: Honza Rochovanský
Foto: FB stránka Gravity festivalu

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *