Tip na výlet: malebný park Boheminium nabízí na šedesát miniatur známých památek
17.6.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Park Boheminium odhalí další miniaturu! Která to bude?

Už od příští soboty budete moci obdivovat v parku miniatur další skvostný model. Boheminium totiž představení svoji novinku, miniaturu plzeňské katedrály svatého Bartoloměje. Ta se stane dominantou parku a také jedním z nejvyšších modelů v Evropě vůbec. Spatřit věž katedrály s výškou přes čtyři metry bude pro návštěvníky velkým zážitkem.

Součástí akce mariánskolázeňského parku Boheminium, která proběhne poslední červnovou sobotu, je také bohatý doprovodný program. Dospělé jistě potěší, že si budou moci zakoupit po celý den výborné plzeňské pivo jen za 10 korun! Výtěžek z prodeje zlatavého moku bude věnován organizacím v Mariánských Lázních, takže se bude popíjet pro dobrou věc. Spousta zábavy čeká především děti. Nebude chybět oblíbené divadlo Z bedny, kreativní dílny s našimi modeláři, malování na obličej nebo střelba na středověké terče.

boheminium_2017

Program začíná už ráno v 10 hodin a vyvrcholí ve 14 hodin odhalením modelu. Akce je součástí běžného vstupného do areálu parku Boheminium.

Nalákejte se prostřednictvím našich fotografií na výlet do Mariánských Lázní, kde rozhodně tento krásný park plný miniaturních památek nesmíte vynechat!

 

Text & foto: Michaela Rochovanská

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *