rozmarne_machac
1.6.2017
Kategorie: Hudba

Rozmarné léto: potkejte se na Mácháči s Calltou, Hrůzou a Děkanem

Stejně jako loni na vás v nádherném prostředí Máchova jezera na pláži Klůček čeká skvělý hudební program pro celou rodinu. Těšit se můžete na spoustu lákavých interpretů. Předprodej na festival Rozmarné léto právě začal.

Rozmarné léto je seriál kulturních akcích na příjemných místech. Jednodenní prázdninový festival plný hudby očaruje také svým umístěním – romantickém Máchově jezeře. „Chtěli jsme uspořádat takovou akci, na které se člověk nejen pobaví, odreaguje, ale i odpočine. Rozmarné léto je svým programem festivalem pro celou rodinu a věříme, že jsme vybrali právě takovou lokalitu, která odpovídá příjemnému a klidnému charakteru akce,“ uvedl pořadatel festivalu.

Na letošním ročníku vystoupí známí interpreti, jako je Michal Hrůza, Pavel Callta, Jakub Děkan, Wohnout, Sto Zvířat, Crossband, Seven a mnoho dalších. Ty nejmenší pak potěší Čiperkové, Pískomil se vrací, Divadlo Kůzle, Škola písničkou, Krejčík Honza.

Vstupenky na tuto akci pro celou rodinu můžete zakoupit na oficiálním festivalovém webu. Děti do tří let mají vstup zdarma.

Text: Michaela Rochovanská

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *