marpo O2
21.5.2017
Kategorie: Hudba

Marpo & TroubleGang ovládnou O2 arenu

Marpo a jeho TroubleGang jsou odhodláni pokořit další vysněnou metu. Na květen 2018 totiž připravují epický koncert do O2 areny u příležitosti vydání nového alba Dead Man Walking. Můžete se těšit na vystoupení, které tady ještě nebylo.

Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina ml., má být na co pyšný. Se svým TroubleGangem loni vyprodali Malou sportovní holu a Forum Karlín. Díky tomu, že se jim v jednom roce podařilo vyprodat rovnou dvě haly, vytvořili rekord na česko-slovenské hiphopové scéně. Letos v květnu se úspěšně zhostili role headlinerů největších Majálesů. „Zrovna jsme s klukama vzpomínali, jak jsme kdysi sotva hráli na céčkový stagei ve tři odpoledne a koukali jsme na velký kapely a přáli si být jednou na jejich místě,“ popisuje Marpo a dodává „O2 arena bude vrcholem naší dosavadní cesty, chystáme koncert, jaký v Československu ještě nebyl.“

Zapaříte i na afterparty

Set-up samotné haly je pro české koncerty novátorský, poprvé budou zataženy boční tribuny, aby vznikla co největší plocha na stání. „Naše koncerty jsou o nespoutané energii, být na ploše znamená mít z koncertu maximum,“ uvádí producent akce a manažer kapely Michal Šamánek. Apokalypsa by se měla tentokrát z hlavního pódia přesunout i mimo auditorium – do kuloárů haly či dokonce mimo ni. Po skončení koncertu pokračuje afterparty přímo v O2 areně, která potrvá do ranních hodin.

Akci bude předcházet vydání nového alba Dead Man Walking, které vzniká v anglických a amerických studiích. Jeho vydání je naplánováno na únor 2018. První singl spolu s videoklipem Marpo vydal v pátek 19. května 2017, tedy na den přesně rok před připravovanou akcí.

Vstupenky na tento jedinečný koncert zakoupíte za 699 korun. VIP lístky se prodávat nebudou, protože si kapela při této vzácné příležitosti přeje stejný maximální zážitek pro všechny.

Text: Honza Rochovanský
Foto zdroj: archiv Marpo & TroubleGang

Mohlo by vás také zajímat