peroutka_bocelli
10.5.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Neskutečný výkon Milana Peroutky! Ve Tváři ztvárnil duet Bocelliho a Brightman

Tohle v show Tvoje tvář má známý hlas ještě nebylo! Účinkující Milan Peroutka se vrhl na operní duet úplně sám. V neskutečné proměně, kdy byl z jedné poloviny Sarah Brightman a ze druhé Andreem Bocellim divákům i porotcům vyrazil dech.

Že je talentovaný dokázal Milan Peroutka všechny přesvědčit už na začátku soutěže, ale že se jeho krásný hlas hodí až do opery? Tak to čekal asi málokdo. Z fleku by mohl konkurovat kdejakému opernímu pěvci. Jeho famózní výkon v předposledním díle Tváře jej posunul mezi kvartet nejlepších. A vzhledem k tomu, že už třikrát vyhrál, má skvěle našlápnuto k vítězství.

Dosud Milana potkaly velmi zajímavé proměny, od Amy Winehouse, přes Coolia až po Tinu Turner. Ale až teď divákům i porotě, která zpěváka odměnila i standing ovation, opravdu vyrazil dech. Na půl mladá žena v dlouhých šatech, na půl postarší elegantní muž, tak vypadal při zpívání světoznámé árie Time to Say Goodbye. Teď už se jen nechme překvapit, jak zazáří ve finálovém kole.

peroutka_bocelli2

A pokud chcete tohohle talentovaného sympaťáka vidět „live“, přijďte 10. června do O2 areny na koncertní vystoupení účinkujících, kteří prošli všemi třemi řadami Tváře. Anebo si naplánujte na podzim návštěvu divadla, Milan totiž nově nastuduje rovnou dvě muzikálové role, a to v novince IAGO a obnovené premiéře Krysaře.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: FB pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *