Dermacol love day2
26.4.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

DERMACOL LOVE DAY: Hýčkání, krása a láska v pražské Grébovce

Přijďte oslavit prvomájový den na DERMACOL LOVE DAY. V pražském parku Grébovka se budete bavit i s celou rodinou a přáteli. Nechejte se nalíčit od profesionální vizážistky, zapojte se do workshopu nebo se zaposlouchejte do hudebního vystoupení. 

Ve spolupráci s kanálem Prima Love si kosmetická značka Dermacol pro návštěvníky připravila bohatý celodenní program zakončený vystoupením kapely G-Point Hunters s Matějem Ruppertem. Celodenním programem bude provázet oblíbená „primácká“ moderátorská dvojka Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek.

Přítomni budou profesionální vizážisté značky Dermacol, kteří dokáží vykouzlit perfektní make-up, inspirují vás jarními trendy letošního roku a nalíčí vás dlouhotrvající a neslíbatelnou rtěnkou DERMACOL 16H LIP COLOUR, která vytvoří dokonalý vzhled na celých 16 hodin. Léto je již za dveřmi, proto se můžete těšit i na produkty řady DERMACOL BODY LOVE PROGRAM, které jsou určeny pro efektivní řešení nedokonalostí pokožky, jakými jsou strie a celulitida a zaměřené na zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky.

V prostoru pražské Grébovky budou připraveny odborné workshopy zaměřené na fashion&beauty a sport. Čekají na vás nové trendy v módě, tipy na módní účesy a zaplétání vlasů.

Zacvičte si s Hankou Kynychovou

Akce bude věnovaná nejen odpočinku, ale také pohybu a zdravé výživě. Budete si moci zacvičit s Hankou Kynychovou, osvojit si twerk nebo pole dance. Zrelaxovat tělo si budete moci nejen různými masážemi, ale také v chill out zóně. Pro děti bude připraven program v podobě Primáčkovy dětské a kreativní zóny nebo dobrodružné stezky po stopách Primáčkovy party. Chybět nebudou ani luxusní food produkty a mnoho dalších zajímavých aktivit pro vás i celou rodinu.

Vstupenky za cenu 200 korun zakoupíte na Ticketportal. Zakoupená vstupenka je zároveň poukazem na dárek v minimální hodnotě 500 korun, jehož součástí je výrobek Dermacol z řady Body Love Program, stylová růžová nákupní taška, časopisy Glanc a Story a mnoho dalších překvapení. Partneři mají vstup zdarma.

Text: Michaela Rochovanská

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *