Milan_IAGO1
15.4.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Tenhle sympaťák z obrazovky jen tak nezmizí. Milana Peroutku čeká role v Ordinaci!

Fanynky se mají opět na co těšit. Jejich oblíbenec z nejnovější řady Tvoje tvář má známý hlas dostal další televizní příležitost. Tentokrát čistě hereckou. Zahraje si mladého medika v nekonečném seriálu Ordinace v Růžové zahradě.

Každý nedělní večer se převtěluje do známých celebrit, naposledy to byla Tina Turner, za kterou si odnesl už druhé vítězství. Milan Peroutka zaujal nejen skvělou proměnou, ale také svou podmanivou barvou hlasu a jeho rozsahem. No uznejte sami, viděli jste snad lepší českou Tinu Turner?

Protože se populární show přenesla do druhé půle, divačky jistě znepokojilo, že svého oblíbence už v televizi neuvidí. A především pro ně máme skvělou zprávu, herec a zpěvák bude k vidění na televizních obrazovkách naší nejsledovanější stanice dokonce dvakrát v týdnu. Stane se totiž další hvězdou v pravidelné dávce emocí, které seriálovým fajnšmekrům nabízí „novácká“ Ordinace v Růžové zahradě. „Jedná se o roli, se kterou se můžu ztotožnit. Máme spolu totiž mnoho společného,“ prozradil s tím, že víc o svém protagonistovi zatím nemůže prozradit. My jsme ale přes TV Nova vypátrali, že si zahraje mladého medika Jonáše.

V seriálu se už objevil

Málokdo si možná pamatuje, že se Milan už kdysi v „Ordinačce“ objevil. „To bylo také téma k řešení. Myslím, že by se má postava teoreticky mohla jmenovat stejně, nicméně to už je na tvůrčím týmu. Vzhledem k tomu, že od mého prvního natáčení v Ordinaci uběhlo už spousta času, rozhodlo se, že nevadí, když nastoupím jako postava nová,“ odpovídá ordinační nováček na to, zda bude jeho role nějak navazovat.

milan_clanek_ordinace
K účinkování v populárním seriálu se dostal přes casting, nervozitou na něm však netrpěl. „Trémou bych to nenazval, jen to bylo časně ráno po natáčení dalšího finálového kola v Tváři, a mám pocit, že mi z něj ten den zůstaly ještě trochu podmalované oči. Moje seriálová maminka mi řekla, že mi v soutěži fandí, a já hned věděl, že si budeme rozumět! směje se a dodává: „Zkoušeli jsme spolu na kameru obraz, kde zaznělo několik stěžejních okolností našich postav, a pak jsem čekal asi týden na to, jak to dopadne.“

Na jeho seriálové výkony si ovšem budeme muset chvíli počkat. „Diváci mě budou moci v Ordinaci vidět po prázdninách s příchodem nové sezóny, točit začínám ale už v květnu. Těším se na to!“ dodává nadšeně. A připomeňme, že v září bude k vidění nejen v nekonečném seriálu, ale také v hlavní roli muzikálu Janka Ledeckého IAGO, který uvede Divadlo Hybernia.

Text: Michaela Rochovanská
Foto:  archiv muzikálu IAGO, Petr Mráček

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *