memphis3
17.11.2016
Kategorie: Hudba

Kapela Memphis zve své fanoušky „na kafe“

Čtyřčlenný klučičí band vyráží koncem listopadu na komorní Coffee tour. Memphis mají v plánu navštívit pět měst, pět kaváren a šest akustických koncertů. Polovina vstupenek už je prodaná, v jejích rodném Hradci Králové se přidává další koncert.

Kapela v září vydala nové EP Zůstávám, které nyní představí naživo svým fanouškům. „Bereme s sebou jen akustické nástroje. Odehrajeme hodinový set a po koncertě se zdržíme, abychom mohli s fanoušky posedět a pokecat,“ vypráví zpěvák Honza Řičař, o čem bude Coffee tour.

Většina kaváren je na východě Čech a jedna v Praze. „Celé to vzniklo, když jsem seděl s kamarádkou v pražské kavárně Záhorský. Zrovna jsem mluvil o tom, jak je to nádherný prostor a ona se mě zeptala, proč tam neuděláme koncert? Přišel jsem s tím nápadem za klukama a těm se to líbilo. Rovnou jsme domluvili další kavárny. Vybírali jsme místa, kde to máme rádi, proto jich je většina na východě Čech, kde to známe,“ dodává Honza.

 

Coffee tour startuje už na konci listopadu a vzhledem k tomu, že kavárny mají jen omezený počet k sezení, do prodeje jde pouze několik desítek vstupenek. S jejich nákupem tedy neotálejte. Předprodej probíhá přes smsticket.cz.

COFFEE TOUR
26.11. Heřmanův Městec, kavárna Kamarád
3.12. Vrchlabí, Café Black and Wine
3.12. Dvůr Králové, Kavárna Dvoreček
4.12. Praha, Café Záhorský
18.12. Hradec Králové, Náplavka – dvojkoncert

Fanoušci se také mohou těšit na nový videoklip ke skladbě Nad ránem, který skupina momentálně dotočila. Brzy se objeví jak na YouTube, tak na Óčku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: FB stránky kapely Memphis

Mohlo by vás také zajímat