MISTA změnila image a natočila emotivní videoklip
18.6.2016
Kategorie: Hudba

MISTA změnila image a natočila emotivní videoklip

Zpěvačka MISTA minulý rok odstartovala svoji změnu v hudebním stylu, ve kterém pokračuje i v nejnovějśím singlu Take Me Home. Tento rok navíc přistoupila k radikální změně image, a to ve stylu  tomboy“.

Poprvé ve své kariéře přichází slovenská interpretka s melodickou baladou plnou prožitků, dojetí a pocitů. Zpívá v ní o nepodmíněné lásce, podpoře a uznání, které každý z nás hledá celý život v rodině, ve vztazích, přátelství i ve svém okolí. „Jsou to pocity, které potřebujeme, abychom se cítili dobře, plnili si sny a mohli dělat věci, které nám i našemu okolí budou přínosem,” říká sympatická blondýnka.

Ke spolupráci si zpěvačka pozvala kytarovú legendu HENRY TOTH, který celou atmosféru písničky interpretačně i symbolicky vizuálně podpořil. Take Me Home je druhým singlem z EP alba “BACK 2 ROOTS”, který vychází digitálně i na CD nosičích a obsahuje kromě nových skladeb také loňský hit Catwalk Fever.


Nový singl už můžete slyšet v rádiích i v televizi. Mista jej představí živě na hudebních festivalech, a to akusticky se svou kapelou.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: