dermacol_aroma_ritual_tvare
2.8.2015
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Kuchařová, Soukalová a Mališová se představují jako vodní bohyně

Kosmetická značka Dermacol přichází s novou kampaní, v níž sází na krásu známých žen. V roli vodních bohyní se tak objevují Miss World 2006 Taťána Kuchařová, Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová a biatlonistka Gabriela Soukalová.

Každá z nich zobrazuje jednu vůni řady sprchových gelů Aroma Ritual. „Se značkou Dermacol spolupracuji už několik let a naše spojení je velmi pozitivně vnímáno jak u nás, tak v zahraničí. Dokonce i mnoho mých kolegyň cizinek používá jejich výrobky. Je to do jisté míry i tím, že Dermacol si velmi vhodně vybírá tváře a přispívá tak ke své oblíbenosti mezi ženami napříč všemi generacemi,“ chválila topmodelka Taťána Kuchařová, která v kampani zobrazuje vůni Irské kávy.

Řada sprchových gelů Aroma Ritual je na trhu již delší dobu zavedena, ale její obliba neustále roste, a proto vznikly další vůně jako třeba Rozpustilý citron, kterému v kampani vdechla život Gabriela Soukalová: „Stát před kamerou po závodě je pro mě úplně přirozené. Jako kdybych se zpovídala kamarádce se svými dojmy. Naopak natáčet reklamu, to je úplně něco jiného, nového. Dokonce jsem cítila lehkou trému, protože jsem musela dělat věci úplně mimo mou profesi, na které nejsem zvyklá, nejsou pro mě přirozené a musela jsem je hrát. Při natáčení jsem se ale i tak cítila skvěle. Jediné, co mě překvapilo, bylo, jak dlouho se takový spot natáčí. Myslela jsem, že to během dopoledne zvládneme, ale nakonec jsme natáčeli celé dva dny,“ vyprávěla.

Kuchařová, Soukalová a Mališová se představují jako vodní bohyně

Kromě sprchových gelů kosmetická značka nabízí i oleje, peelingy či body lotion. „Oproti jiným sprchovým gelům na trhu mají sprchové gely Aroma Ritual vyšší procento parfemace a ženy, které je používají, vycházejí ze sprchy už vlastně navoněné,“ přiblížila hlavní výhodu těchto sprchových gelů Věra Komárová, marketingová ředitelka značky Dermacol.

Dermacol se již léta těší přízně českých krásek. Jakmile se v branži objeví nová, kosmetická společnost si nenechá ujít příležitost a okamžitě ji osloví. Naposledy to byla letošní vicemiss Karolína Mališová. „Je pro mě velká čest, že si mě Dermacol vybral a postavil mě do své nové kampaně mezi takové profesionálky jako Táňu a Gabču. Obě toho tolik dosáhly, tak jsem využila příležitosti a získávala od nich zkušenosti. Přiznám se, že jsem měla trochu trému a obavy, ale snažila jsem se odvést maximálně profesionální výkon. Byla to má první reklama, tak snad byl pan režisér F. A. Brabec spokojen,“ rozpovídala se Mališová, která se v kampani objevila jako jedna z nejoblíbenějších vůní řady Aroma Ritual – Černá třešeň.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Dermacol

Mohlo by vás také zajímat