Zpěvačka Mista boří hitparády novým hitem Go Wild
1.5.2014
Kategorie: Hudba

Zpěvačka Mista boří hitparády novým hitem Go Wild

Žhavá novinka Go Wild populární Misty se vyšplhala na vrchol českých a zahraničních hitparád. Drobná blondýnka tak oslnila nejednoho posluchače a nový singl sklízí jeden úspěch za druhým.

První rádio, které ihned vsadilo na to, že Go Wild se stane vrcholem hitparád, byla Evropa 2 a mělo správný čich na hit, během měsíce se singl zařadil mezi sedm nejhranějších interpretů u nás.

Mladá slovenská zpěvačka přezdívaná Lady Gaga se už měsíc drží na vrcholu hitparád v Česku. Nicméně hit se probojoval i do oficiální hitparády V-CHART v Asii a Německu. Kromě domácí scény se tak zpěvačka prosazuje každým rokem víc i v zahraničí.

Zpěvačka boduje i v Číně

Velkým úspěch Misty je nasazení videoklipu na oficiální videokanál v Číně, a to jako jediného interpreta v Česku a na Slovensku. Tvrdý vládní režim totiž pečlivě každého kontroluje a schvaluje, kdo ze zahraniční může vystupovat na jejich hudební scéně. Mista díky vydavatelství v Německu A45 music dostala tuto skvělou šanci a její píseň byla oficiálně nasazena i zde. „Není vůbec jednoduché proniknout na čínskou hudební scénu, velmi si toho vážím,“ komentuje svůj úspěch zpěvačka.

Mista / foto: Lukáš Dvořák

Mista / foto: Lukáš Dvořák

Pokud jste si zamilovali hit Go Wild a zpěvačku Mistu, neváhejte a navštivte jeden z jejích koncertů z aktuálně běžícího turné.

Text: Michaela Rochovanská
Foto z vystoupení: Pavlína Burková

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: